Normaal haar
Er zijn maar weinig mensen gezegend met normaal haar. Als gevolg van invloeden van buitenaf zoals het milieu, het gebruik van haarverf of permantvloeistof kan dit haar snel droog en breekbaar worden. Ook bij normaal haar is het belangrijk uw haar met milde produkten te behandelen.
Normaal haar heeft een mooie natuurlijke glans is soepel, elastisch en kan gemakkelijk in model gebracht worden. Wij kunnen u ons volumeshampoo uit eigen ervaring aanbevelen.
Droog haar
Droog haar bevat niet alleen weinig vocht, ook de talgkliertjes van de hoofdhuid werken trager.
Het haar wordt hierdoor breekbaar en vaak statisch en dof.
Onze verzorgingsserie voor extreem droog haar bevat dan ook o.a. vochtvasthoudende en vetvasthoudende bestanddelen zoals proteïne en plantenoliën.
Voor droog haar hebben wij het volgende produkt ontwikkeld: shampoo.
Vet haar
Bij vet haar zijn de talgkliertjes van de huid overactief: Zij produceren veel te veel vet. Het haar wordt hierdoor na het wassen, snel weer vet en plakkerig.
We hebben voor vet haar geen masker ontwikkeld. Deze leggen over het algemeen een beschermend filmpje over het haar en maken het haar hierdoor onnodig zwaar en slap.
Speciaal voor vet haar hebben wij in ons assortiment: shampoo, lotion. Geen contitioner en masker.
Onze antiroosshampoo is een echte aanrader. Het is niet zo agressief en helpt uitstekend tegen roos.
Meestal is het voldoende om uw haar 2 tot 3 keer per week te wassen. Hoewel onze shampoo's natuurlijk mild genoeg zijn om uw haar elke dag te wassen.
Te vaak haar wassen is volkomen onnodig. Bij hoofdhuid- of haarproblemen werken onze speciale producten zoals hoofdhuidlotions, haarmaskers, conditioners etc. vaak veel beter. De veel belovende toevoegingen aan veel industriële shampoo's zijn bedrog!
Een shampoo heeft vaak niet meer dan 4 minuten de tijd om zijn werk te doen, dan wordt het er al weer uitgespoeld. Veel stoffen worden absoluut nooit zo snel in de huid/haar opgenomen! Het is heel belangrijk geen extra schade aan uw haar of hoofdhuid toe te brengen door het gebruik van vaak te aggressieve shampoo's. Veel shampoo's (ook verkrijgbaar bij drogisterijen en parfumeriën) bevatten o.a. keukenzout, dit alleen omdat de shampoo hierdoor bijvoorbeeld sterker schuimt.
Iedere shampoo uit ons assortiment is ook verkrijgbaar als kleurglansshampoo. Uw favoriete shampoo, verrijkt met natuurlijke kleurende plantenextracten ! Deze laten uw haar opleven en leggen bovendien een diepe of oplichtende glans over uw haar. De shampoo's versterken de natuurlijke kleur van uw haar en zijn verkrijgbaar in 4 kleuren. Als u een shampoo met kleur wilt, kunt u gewoon uw shampoo naar wens bestellen en extra bij uw bestelling onder opmerkingen aangeven welk extract u wilt. U betaalt dan extra voor het in de shampoo verwerkte extract van uw keuze.
- Kamilleextract voor blond haar Prijs voor Kleurenshampoo = Shampoo naar keuze 200 ml + € 1,45
- Walnootextract voor bruin haar Prijs voor Kleurenshampoo = Shampoo naar keuze 200 ml + € 1,45
- Korenbloemextract voor grijs of wit haar Prijs voor Kleurenshampoo = Shampoo naar keuze 200 ml + € 1,50
Onze kleurende plantenextracten kunt u uiterraad ook los kopen als u zelf thuis shampoo wilt maken.
|